רוצה טיפים לחיים בריאים?

רפואת תדרים בטכנולוגיית ה- Web-wellness

רפואת תדרים, מה זה?

הטיפול בתרפיית תדרים, הנו כלי טיפול אפקטיבי במיוחד המסייע להתמודדות עם מגוון רחב של בעיות. 
הטיפול בתדרים מפעיל שדות אלקטרומגנטיים הקיימים בגופנו ואלו מונעים על ידי גלי רטט, או בשמם השני – תדרים.
במהלך החיים אדם יוצא מאיזון גופני. כשיש חוסר איזון בין הגורמים האמורים והיעדר הסנכרון, יכול הגוף להגיב באופנים שונים אצל כל מטופל בצורת ליקוי בתפקוד או חולי. 
חוסר איזון בהכרח גורם לגוף לשנות את הקצב הטבעי, מבלבל את הרטט ופוגע בתפקודם התקין של האיברים בגופנו, אם בגלל שהם בתדר נמוך, גבוה, חלש או חזק מידי.

מה זה תדר?

תדר – שיעור החזרות של תופעה מסויימת ביחידת זמן קבועה – מספר התנודות של גל בשנייה.
אורך גל –  בפיזיקה אורך גל הוא האורך של מחזור אחד – מחזור אחד של גל מחזורי.
 

מערכת  Web-Wellness

מערכת  Web-Wellness מורכבת משני מכשירים ותוכנה:

> מהמכשיר המאבחן  LIFE EXPERT,
> מהמכשיר המטפל/מאזןLIFE BALANCE  
> ומהתוכנה Web-Wellness שמקושרת בחוכמת המונים למאגר מידע שהופך להיות ידע עבור כל פרט ופרט שמשתמש במערכת.
 
מכשיר התדרים אינו מכשיר רפואי ומשמש כאבחון בעולם הרפואה המשלימה. הנתונים נבדקים ביחס לשיטות אבחון אחרות הנהוגות ברפואה המשלימה כגון: תשאול, בדיקת דופק, אבחנת לשון, אבחנת בטן, אבחון יפני וכד'. הצלבת הנתונים מאפשרת בניית תוכנית טיפול ממוקדת ויעילה.

 
אבחון– בזמן הבדיקה במכשיר המאבחן, הגוף שולח את מצב התדרים, וזה מתועד ומשווה אותם ל"נורמה". המכשיר שולח אותות חשמליים בטווח תדרים אדיר שתואם את העוצמות החשמליות של הגוף. היתרון של המכשיר הוא שבעוד שמרבית הבדיקות הרפואיות מאותתות לנו על מצבי חולי, הוא מזהה את מחוללי המחלה בתחילת דרכם.
טיפול– לאחר קבלת תוצאות הבדיקה נבנה פרוטוקול טיפולי עפ"י התדרים אותם צריך לחזק או להחליש וכמה זמן יש לערוך את הטיפול.

רשימת הבעיות שהמכשיר מאבחן ארוכה ביותר: חיידקים, נגיפים, טפילים, קנדידה ותולעים, רגישויות למזונות שונים, אלרגיות, דלקות, חוסר בוויטמינים ובמינרלים, רמות ופיזור רעלים ומתכות, תפקוד המערכת החיסונית, כמות הרדיקלים החופשיים, איזון הורמונלי, רמה אנרגטית ועוד. 
חשוב לציין- האבחון הוא אבחון אנרגטי ואיננו אבחון רפואי אבחנתי!

מחקרים

טיפול בתדרים החל עוד בתחילת המאה הקודמת. ההשפעה הטיפולית שיש לתדרים עדינים על הגוף. קיימים יותר מאלף מחקרים בנושא טיפול בתדרים, המראים השפעות חיוביות של תדרים עדינים על הגוף, לדוגמה: יצור תאים במערכת החיסון, הגברת היעילות של יצור האנרגיה בתא, זירוז החלמה של פצעים, הקלה מיגרנות, איחוי עצמות, הפחתה בתסמיני חרדה ודיכאון והשפעה ברורה על פרקינסון וסרטן.
 
איך זה עובד? מה אנחנו יודעים על מנגנון הפעולה של תדרים על הגוף?
התדרים הנכונים משפיעים על חילוף החומרים בתא ומחזירים את החיוניות הדרושה לו על מנת לפעול בצורה תקינה, כמו גם לשכפל את עצמו בצורה בריאה ונכונה. בנוסף, כיוון שתהליכים בגוף מתבצעים בין מיליוני תאים ולא בתא בודד, התקשורת בין התאים חייבת להיות תקינה על מנת שנהיה בריאים. חלק מהתקשורת הזו מתבצעת על ידי תדרים. טיפול בתדרים מאפשר תיקונים בתקשורת הזו על מנת לטפל במצבים בריאותיים שונים.
 
איך אנחנו יודעים איזה תדרים משפיעים על המחלות השונות ועל תאי הגוף?
טיפול בתדרים מתבסס על כמה גופי ידע. חלק ראשון מחקרים בתחומים מוגדרים וספציפיים, ומניסיון מצטבר של מטפלים וחוקרים מכל העולם שהקפידו ומקפידים לפרסם את הניסיון הקליני שלהם. כך נבנה מאגר מבוסס וניסיון המקשר בין תדר למחלה מסוימת. המאגר הזה מהווה בסיס לגבי טיפול בתדרים.
החלק השני קשור לאבחון תוך כדי טיפול בתדרים. במהלך הטיפול ניתן לקבל מהגוף פידבק ישיר ומידי לגבי יעילות התדר שמשודר אליו ברגע. כשהגוף נכנס למסלול של ריפוי הוא מגיב באופן הבא לידי ביטוי במערכת העצבים
 
מחקר על יעילות הטיפול בספורטאים שסבלו מסיפטומים של עומס בעקבות פעילות יתר המראות שיפור בפעילות הלב, לחת הדם ופעילות מערכת העצבים הסימפטטית לאחר טיפול בתדרים.
 
מחקר על טיפול ב 190 מעשנים אשר עברו טיפול משולה בתדרים כחלק מהתהליך הגמילה מהעישון. קבוצת המחקר דיווחו על מצב בריאותי טוב יותר ומיעוט תופעות לוואי בעקבות הגמילה ביחס לקבוצת הפלסבו.
 
מחקר הבדק טיפול בתדרים בחולים שסבלו מהפרעות עיכול, כאבי בטן וברבורימוס (רעשים ממערכת העיכול)
 

איך עובד מכשיר התדרים?

לכל תא בגופנו יש תדר  אופייני. כל חריגה מתדר זה תשקף חוסר איזון של האיבר.

כל תאי הגוף מחוברים ברקמת חיבור (פאשייה) אשר מסייעת בהולכה החשמלית של התדרים.

ישנם 4 סוגי תאים:
> תא שיש בו הרבה אלקטרונים הוא תא מתחדש
> תא שיש בו אלקטרונים במידה פחותה יותר הוא תא מתפקד
> תא שאין בו אלקטרונים הוא תא חסר אנרגיה 
> תא שיש בו יותר פרוטונים, כלומר מחסור באלקטרונים הוא תא בתהליך סרטני.
הטכנולוגיה של WEBWELNESS עוזרת לאדם להיפטר מהגורם לחוסר איזון התא (פרזיטים, מתכות כבדות, חומציות יתר וכד') מצד אחד ומצד שני עוזרת לתא לקבל את הקוד שבאמת אמור להיות, כך הוא מתחדש כפי שהוא אמור להתחדש ולא בצורה לא תקינה.

מחקרים

החברה מציעה 2 סוגים של מכשירים מטפלים:

LIFE BALANCE 1.0

מכשיר עם טכנולוגיה מתקדמת המנוהל בצורה עצמאית (ללא אפליקציה).
כולל 71 תוכניות מובנות לבעיות בריאותיות שונות.
היכולות של המכשיר מתוארות כאן בצורה מפורטת, כולל הסברים על כל התוכניות שיש בו.

LIFE BALANCE 2.0

מכשיר עם טכנולוגיה מתקדמת המנוהל ע"י אפליקציה.
כולל 300 תוכניות מובנות לבעיות בריאותיות שונות עם אופציה לרכישת 400 תוכניות נוספות.לצפייה בכל 700 התוכניות שהמכשיר מאפשר, לחצו כאן.להנחיות שימוש במכשיר, לחצו כאן.

עוד על רפואת תדרים

פרופסור למוסיקה מסביר מה הקשר בין מוסיקה לרפואה, ואיך המחקר שלו הוביל לטיפול בחולי סרטן באמצעות תדרים | אנתוני הולנד | הרצאה של TED

פרופסור אנתוני הולנד,  מסביר על השפעת התדרים על טפילים בגופנו.

על מוסיקה כרפואה: סאונד ברמה התאית. איך תדרים עוזרים לחולי אלצהיימר | ד"ר לי ברטל | הרצאה של TED.

על דר' רויאל רייף ועל מכונת התדרים שהמציא שמסוגלת לרפא כל מחלה רק בעזרת תדרים וויברציות.  

מה אומרים המטופלים?

לתשומת לבך: המידע הניתן לא מחליף התייעצות עם רופא או איש מקצוע. המידע מבוסס על תוצאות חיוביות שקבלנו ממטפלים עצמאיים ברפואת תדרים. אין מצדנו כל מצג שיש במערכת לרפא, לטפל, לאבחן או למנוע מחלה כלשהי. נשים בהריון או מניקות, ילדים ואנשים אשר נוטלים תרופות מרשם, במיוחד יש להיועץ עם רופא. המכשיר הוא מכשיר אלטרנטיבי ואינו מוצג כמכשיר רפואי. הצהרות אלו לא נבדקו ע"י ה- FDA

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן